En Ucuz Online Alışveriş Sitesi

Snowflow (Polar) Buff


Snowflow (Polar) Buff

Kdv Dahil Fiyatı: ₺98.68

Detaylı ürün bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Ürün İçin Whatsapp'dan Ulaşın
0 533 454 89 43ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Snowflow (Polar) Buff

Snowflow (Polar) Buff

Polar Buff®  en basit açıklama ile dikişsiz (seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber kumaş ile üstün kaliteli poların birleşiminden oluşan tüp şeklinde dahiyane bir buluş!  Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün.

Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

 

Şu anda bakmakta olduğunuz Snowflow (Polar) Buff ise tüm diğer Polar Buff® 'lar gibi mikrofiber kumaştan ve polar dan üretilmiş çift taraflı kullanıma sahip bir ürün.

 

 

Snowflow (Polar) Buff bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Snowflow (Polar) Buff 'ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması.Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Snowflow (Polar) Buff ise bunlardan sadece bir tanesi.


Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.

 

Buff® performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının..
KİMLER İÇİN İDEAL?

Kayak, snowboard ya da yürüyüş benzeri soğuk havalarda yapılan outdoor aktivitelerinde kullanabileceğiniz çok yönlü bir üründür.


Buff bandana,bandana buff

ÖZELLİKLERİ

  • Polartec® 100 Klasik polara dikilmiş mikro fiber boru şeklindedir.
  • Çok işlevli parça vücut sıcaklığını korur ve ısı kaybını önler.
  • Üstün nefes alma kabiliyeti ve nem kontrolü sağlar.
  • Polygiene® katkısı sayesinde, kumaş daha üzün süre temiz kalır ve anti-bakteriyeldir.
Buff®
ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Buff'ı nasıl kullanabilirsiniz? 

İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin. 


Bu ürün Paneli kullanılarak listelenmiştir.

En Ucuz Snowflow (Polar) Buff modeli ve fiyatı. Aynı gün ücretsiz kargo ile satın alın.