En Ucuz Online Alışveriş Sitesi

Obsession/Black Polar Buff


Obsession/Black Polar Buff

Kdv Dahil Fiyatı: ₺89.90

Detaylı ürün bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Ürün İçin Whatsapp'dan Ulaşın
0 533 454 89 43ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Obsession/Black Polar Buff®

Polar Buff®en basit açıklama ile dikişsiz (seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber kumaş ile üstün kaliteli poların birleşiminden oluşan tüp şeklinde dahiyane bir buluş!  Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün. Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyorKayak tatilleri, yüksek rakım tırmanışlar, sabahın erken saatinde gidilen balık tutma planları ve diğer bütün soğuk hava aktiviteleriniz için Polar BUFF®.
Window/Black (Polar) Buff®
Polartec® Classic 100 polar ile üretilmiştir. Mikro fiber termal özelliğiyle koruyucudur, nemi hızla emer ve çok hızlı kurur.  Klasik BUFF® dan 22 cm daha uzundur, ekstra sıcak tutan ve rüzgar geçirmeyen bu boyunluk 10 farklı şekilde giyilebilir.  


Polar Buff

Obsession/Black Polar Buff® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Obsession/Black Polar Buff® ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması. Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Obsession/Black Polar Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi.

Polar Buff


KİMLER İÇİN İDEAL?

Kayak, snowboard, dağ tırmanışı gibi çok soğuk havalarda vücut ısısını korumak için üretilmiş çok yönlü bir üründür.

ÖZELLİKLERİ

  • Polartec® Classic 100 poları ile üretilmiş boru tipli
  • Vücut ısısını korur ve ısı kaybını önlemek için savaşır.
  • Mükemmel derece nefes alır ve nem dengesi sağlar
  • Polygiene® ile koku kontrolü sağlar, bakteri oluşumunu engeller ve daha uzun süre temiz kalır.
  • Hafif ürün, mükemmel termal koruma

BUFF® NEREDE KULLANILIR

Buff® ı her aktivitenizde kullanabilirsiniz. Yürüyüşte, koşu yaparken, doğa yürüyüşü veya trekking yaparken, kayak yaparken, yelkenlide. Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

BUFF® KULLANIM ŞEKİLLERİ

Buff® ı nasıl kullanabilirsiniz? İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.


Polar Buff

Polartec Kumaş

Polar Buff

Bakterileri yok eder!

Polar Buff

 

Kalite Belgeleri

Polar Buff

Çok Fonksiyonlu

Polar Buff

 

 

 

 

 


En Ucuz Obsession/Black Polar Buff modeli ve fiyatı. Aynı gün ücretsiz kargo ile satın alın.