En Ucuz Online Alışveriş Sitesi

Minimonkey Baby Sling 4-in-1 Omuzdan Askılı Kanguru


Minimonkey Baby Sling 4-in-1 Omuzdan Askılı Kanguru

Kdv Dahil Fiyatı: ₺112.14

Detaylı ürün bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Ürün İçin Whatsapp'dan Ulaşın
0 533 454 89 43ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Minimonkey Baby Sling Özellikleri :
Minimonkey Baby Sling (omuzdan askılı ana kucağı) sayesinde bebeğinizi 3 farklı pozisyonda taşıyabilir ayrıca ürünü hamak olarak da kullanabilirsiniz.
Her yaşa uygun tek boya sahiptir.
AB standartlarına uygundur.
100% pamuktan üretilmiştir.
Geniş ve yastıklı omuz askıları sayesinde sizi yormaz.
Portatif ve hafiftir.
Yenidoğan (en az 3,5 kg)
Bebeğin başı sling’in dış kenarına değecek, ayakları ise size doğru olacak şekilde bebeğinizi çaprazlamasına yatırın. Bu pozisyon, kalp atışınızı duyan bebeğinize sıcacık anne rahmini hatırlatacaktır.
Kanguru (3+ ay)
Bebeğinizin sırtı güçlenmeye başladığında kanguru pozisyonuna geçebilirsiniz. Bu pozisyonda bebeğinizin yüzü ileri doğru bakar. Ayakları ileri ve yukarı doğru uzanmıştır. Başı sling’in bandına doğru yaslanır.
Toddler (9+ ay)
9 ay ve daha büyük bebeklerde sırt kasları belli bir güce ulaşır. Böylece bebeğinizi kalça üzeri pozisyonda taşıyabilirsiniz. Bu pozisyonda, sling’in toka kısmı göğsünüze oturur böylece sling tam kalça üzeri hizaya gelir. Bebeğiniz ayakları kalçanızın iki yanından dışarı çıkacak şekilde sling’in içine oturur.
Hamak (0-3 ay)
Baby sling’i hamak olarak kullanmanız da mümkün! Hamağı hafifçe ileri geri sallamak bebeğinizin uykuya dalmasına yardımcı olacaktır. Kolik sorunu yaşayan bebekler için de sorunu çözmede yardımcıdır. Hamağı büyük bir alanda kullanmanız da mümkün. Böyle bir durumda parmaklıklara çapraz olacak şekilde asabilirsiniz.

Kullanıma Uygun Yaş Aralığı: 0-2 yaş

Minimonkey Baby Sling 4-in-1 Omuzdan Askılı Kanguru Modeli ve Fiyatı

Minimonkey Baby Sling 4-in-1 Omuzdan Askılı Kanguru ürününü En uygun fiyatlarda, N11 güvenirliği ile mağazamız Vizolet'ten, uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Kayifli Alışverişler.

 

 

 

 

 


En Ucuz Minimonkey Baby Sling 4-in-1 Omuzdan Askılı Kanguru modeli ve fiyatı. Aynı gün ücretsiz kargo ile satın alın.