En Ucuz Online Alışveriş Sitesi

Magix Erkek Günlük Spor Ayakkabı


Magix Erkek Günlük Spor Ayakkabı

Kdv Dahil Fiyatı: ₺535.99

Detaylı ürün bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Ürün İçin Whatsapp'dan Ulaşın
0 533 454 89 43ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Asolo Magix Erkek Doğa Yürüyüş Ayakkabısı

Kısa bilekli versiyonda, ayakkabıyı dirençli ve çok amaçlı hale getirmek için üst kısmında suya dayanıklı Schoeller K-Teck + süet ve kadife benzeri astar kullanılmıştır. Asimetrik parmağa kadar olan bağcık sistemi uyarlanabilir bir uyum sağlamaktadır.  Parmak koruyucu kauçuk: Tırmanış sırasında koruma sağlaması için ilk kez dış taban ile kullanılmıştır.


Asolo Günlük Spor Ayakkabı


Ürün Teknik Özellikleri
Üst : Suya dayanıklı Schoeller K-Tech Mikro Teknoloji + süet deri mm 1,6-1,8
Astar : Velveteen
Anotomik Taban : Lite 2
Taban: Vibram Friction + porous midsole + PU Anti-Shock insert.
Teknoloji: Vibram, Anti Shock
Ağırlık: 430 gr (42 1/2 Numarada)

Ayakkabı numaranızı öğrenmek için tıklayınız

 
Asolo Günlük Spor Ayakkabı


Asolo Günlük Spor Ayakkabı
 
Kullanılan Teknolojiler

 
Asolo Spor Ayakkabı

Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban
 
Asolo Trekking Ayakkabı

Anti-Shock Teknolojisi

Kavram ve tasarımın birleşimi. İleri teknoloji ürünlerin doğal getirisi. Yeni bir orta seviye kategori için geliştirildi. Bu modern tasarım, yeni materyalleri faydalı hale getirerek ağırlığı azaltmış, ağır kullanım şartlarındaki rahatlığı geliştirmiştir.

Yüksek yoğunluklu poliüretan madde topuk bölgesine yerleştirilmiştir. Çift yoğunluklu mikro gözenekli orta taban birleşimi şok emiciliğinde ve konforda yeni bir standart yaratmıştır.
 
Asolo Ayakkabı Modelleri


 

 

 

 

 


En Ucuz Magix Erkek Günlük Spor Ayakkabı modeli ve fiyatı. Aynı gün ücretsiz kargo ile satın alın.