En Ucuz Online Alışveriş Sitesi

Madagascaris Buff


Madagascaris Buff

Kdv Dahil Fiyatı: ₺61.39

Detaylı ürün bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Ürün İçin Whatsapp'dan Ulaşın
0 533 454 89 43ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Madagascaris Buff

UV BUFF®  en basit açıklama ile dikişsiz(seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikrofiber Coolmax®  kumaştan üretilmiş dahiyane bir ürün!

Coolmax®  kumaşın özelliği sıcak havalarda ekstra serinlik vermesi. UV filtresi ise zararlı UV ışınlarından %95 gibi yüksek bir oranda koruma sağlıyor.

 

Yani hem sıcak havalarda serin kalıyorsunuz hem de güneşin zararlı etkilerinden korunuyorsunuz.


 

Madagascaris BUFF®   Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün. Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz.

 

Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

 

Şu anda bakmakta olduğunuz Madagascaris BUFF® ise tüm diğer UV BUFF® lar gibi mikrofiber kumaştan üretilmiş, her mevsim kullanabileceğiniz, gümüş içeriğinden dolayı antimikrobik özelliklere sahip…

 

Madagascaris BUFF® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik kumaştan konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Madagascaris BUFF® 'ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması...Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Madagascaris BUFF® ise bunlardan sadece bir tanesi.

 

Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.

 

Buff® performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının…

 

 

Buff bandana,bandana buff

 

UV BUFF® ' ı her aktivitenizde kullanabilirsiniz. Yürüyüşte, koşu yaparken, doğa yürüyüşü veya trekking yaparken, sahilde, yelkenlide. Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

 

Buff bandana,bandana buff


UV BUFF® 'ı nasıl kullanabilirsiniz? İstediğiniz her şekilde! Bir adet BUFF®  alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik,balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz.

 

Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

 

Buff®'ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

 

 

Buff bandana,bandana buff

Buff bandana,bandana buff


Bu ürün Paneli kullanılarak listelenmiştir.


En Ucuz Madagascaris Buff modeli ve fiyatı. Aynı gün ücretsiz kargo ile satın alın.