En Ucuz Online Alışveriş Sitesi

Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff


Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff

Kdv Dahil Fiyatı: ₺83.98

Detaylı ürün bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Ürün İçin Whatsapp'dan Ulaşın
0 533 454 89 43ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff®

Neckwarmer Buff®Combi Buff’®ın bir üst versiyonu. Şekil olarak aynı ama materyal olarak farklı olan beş çeşidi bulunuyor. Kimisi bereye de dönüşebiliyor. Size kalan ise ihtiyacınıza uygun materyali seçmek.

Neckwarmer Buff® Polartec® Thermal Pro malzemeden ve çift taraflı kullanılabilen merino yününden üretilmiştir. Esnek Goretex rüzgar geçirmez malzeme kullanılmış ve termal özelliğe sahiptir. Polartec® polar ve çekerek büzülmesini sağlayan ipiyle kolayca bereye dönüşebiliyor. Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

 

 

Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff®bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff®ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması.Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi.

Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.
Buff®
performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının..


KİMLER İÇİN İDEAL?

Kayak, snowboard ya da yürüyüş benzeri soğuk havalarda yapılan outdoor aktivitelerinde aynı zamanda günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz çok yönlü bir üründür.


Buff bandana,bandana buff

ÖZELLİKLERİ

  • Polartec® polar ve çekerek büzülmesini sağlayan ipiyle kolayca bereye dönüşebilen neckwarmer
  • Örgü dış kısım ve a Polartec® iç kısmı olan neckwarmer
  • Polartec® Thermal Pro malzemeden üretilmiş olan süper Termal özelliklere sahip
  • Çift taraflı kullanılabilen ve çift kat merino yününden üretilmiş.
  • Esnek Goretex rüzgar geçirmez malzemeden üretilmiş Pro neckwarmer

Buff®
ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Buff ı nasıl kullanabilirsiniz? 

İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin. 

Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff Modeli ve Fiyatı

Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff ürününü En uygun fiyatlarda, N11 güvenirliği ile mağazamız Vizolet'ten, uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Kayifli Alışverişler.

 

 

 

 

 


En Ucuz Koke/Grey Neckwarmer (Polar) Buff modeli ve fiyatı. Aynı gün ücretsiz kargo ile satın alın.